Skip to main content

Kempf GmBH - це сімейне підприємство середнього розміру, яке вже 50 років спеціалізується на виробництві пекарського інвентаря та на наданні послуг нанесення покриття. Завдяки висококваліфікованому персоналу та найсучаснішим виробничим потужностям, компанія здатна надавати продукцію найвищої якості за справедливою ринковою ціною.

Більше інформації на kempfgmbh.de

Kempf GmbH

Спеціаліст з виробництва пекарських листів, форм для випікання та антипригарного покриття

Відкрийте для себе широкий асортимент високоякісного пекарського інвентаря. Ми пропонуємо перфоровані та неперфоровані листи для випікання, противні для ліній випікання, багетні форми, касети, стелажі для випікання та зберігання, форми для тортів, плоскі та "зигзагоподібні" демонстраційні форми.

Kempf розуміє важливість антипригарних покриттів у процесі випікання. Саме тому продукція компанії має високоякісні та зносостійкі антипригарні покриття, ретельно підібрані відповідно до ваших індивідуальних вимог. Покриття забезпечують безпроблемне випікання, легке виймання випічки та просте очищення.

ПЕРФОРОВАНІ ТА НЕПЕРФОРОВАНІ пекарські листи

Завдяки надзвичайно сучасним виробничим потужностям Kempf може виготовляти перфоровані та неперфоровані пекарські листи всіх типів як у стандартних розмірах, так і в спеціальних розмірах за вашим запитом. Kempf виробляє виготовлені з алюмінієвого сплаву найвищої якості (AlMn або AlMg3) пекарські листи з товщиною матеріалу переважно 1,5 і 2 мм. Більш тонкі листи (1,5 мм) мають додатковий загнутий кант по краях для підвищення стійкості. Всі пекарські противні та перфоровані листи можуть бути оптимізовані для ваших потреб за допомогою антипригарних покриттів Kempf.