Skip to main content

VEMAG - провідний виробник, що спеціалізується на розробці, виробництві та дистрибуції систем наповнення та порціонування. Маючи кілька десятиліть досвіду, VEMAG обслуговує різноманітну клієнтуру, від ремісників до промислових компаній. Комплексний спектр послуг охоплює всі аспекти наповнення, порціонування та автоматизації рішень для м'ясопереробних підприємств, виробників напівфабрикатів, рослинних продуктів, хлібобулочних виробів та кормів для тварин. Виробництво компанії знаходиться у місті Ферден/Аллер, розташованому на півночі Німеччини.

Більше інформації на vemag.de/en

Вакуумні наповнювачі

Точне наповнення та порціонування за вагою - це стандарт для вакуумних шприців VEMAG. Інтуїтивне управління забезпечує безпомилкову роботу, а зберігання рецептів для виробництва ваших індивідуальних фірмових страв дозволяє швидко змінювати продукти. За допомогою оригінальних комплектуючих VEMAG ви можете полегшити роботу своїх співробітників або отримати швидкий і детальний огляд експлуатаційних даних за допомогою інноваційного програмного забезпечення Smart Link 4.0. У VEMAG ви знайдете правильну наповнювальну машину для вашого продукту.

Більше інформації на vemag.de

Сосисочні лінії

Сосисочні лінії VEMAG дуже універсальні і здатні виробляти широкий асортимент продукції. Вони легко налаштовуються і переналагоджуються, що робить їх пристосовуваними до різних виробничих потреб. При виникненні потреб, що виходять за рамки можливостей наявного обладнання, в асортименті модульних машин VEMAG є навісне обладнання, яке можна легко інтегрувати. Воно швидко під'єднується і забезпечує надійність, необхідну для виконання ваших намірів з самого початку.


Рішення для переробленого м'яса

VEMAG пропонує широкий асортимент машин, призначених для вирішення різних завдань по наповненню. Незалежно від того, чи це порційні продукти малого калібру, такі як варені ковбаси, чи продукти великого калібру, такі як варена шинка або нарізані солоні продукти, або альгінатні розчини, у VEMAG є відповідні машини для наповнення зі збереженням структури продукту. Ці машини забезпечують надзвичайно високу продуктивність, що робить їх ідеальними для таких продуктів, як салямі та інших нарізаних ковбасних виробів. Машини VEMAG забезпечують ефективні та якісні процеси наповнення, дозволяючи виробляти різноманітні продукти.


Подрібнення, формування та порціонування

Лінії для свіжого м'яса VEMAG пропонують унікальну можливість досягти якості ручної роботи в промислових масштабах. Від подрібнення, формування та порціонування ви можете покластися на рішення VEMAG для приготування високоякісних бургерів, фаршу або фрикадельок .


Рішення для продуктів швидкого приготування

Рішення VEMAG для напівфабрикатів дуже універсальні і можуть бути пристосовані до широкого спектру продуктів, включаючи м'ясо, рибу, сир, фрукти, овочі і навіть корми для домашніх тварин. Вони призначені для обробки продуктів круглої або кутастої форми, а також наповнюваних і ненаповнюваних продуктів. Завдяки своїй адаптивності системи пропонують безмежні можливості для різних типів продуктів і конфігурацій.


Машини для ремісничих цехів і малого бізнесу

Гнучкі системи машин VEMAG для ремісників і малих підприємств пропонують широкий спектр застосування. Чи то традиційний широкий асортимент ковбас, таких як варені ковбаси, салямі, чи паштетні ковбаси - асортимент допоміжного обладнання VEMAG пропонує гнучкість у виробництві формованих продуктів, таких як свіжі ковбаси (включаючи ковбаси без оболонки), фрикадельки, гамбургери та будь-які інші продукти, які ви можете собі уявити.


Порціонування тіста, печиво, кондитерські вироби

Поділювачі тіста VEMAG пропонують широкий спектр можливостей у виробництві продуктів: чи то безглютенові продукти, енергетичні батончики, чи традиційні хлібобулочні вироби, такі як булочки, буханці хліба і кекси. Поділювачі просто налаштовуються і можуть бути легко переобладнані, що робить їх універсальним доповненням до виробничих ліній.