Skip to main content

VETEC ANLAGENBAU створює ваше рішення.

За цим принципом VETEC ANLAGENBAU працює протягом десятиліть. Чи приготування їжі, чи охолодження, або розморожування: VETEC ANLAGENBAU пропонує широкий асортимент обладнання, яке оптимально справляється з усіма процесами термічної обробки харчових продуктів. Завдяки послідовному та орієнтованому на клієнта подальшому розвитку асортименту продукції компанія зарекомендувала себе з найкращого боку у всьому світі. Серед вимогливих промислових клієнтів багато відомих виробників м'ясних і ковбасних виробів в країні та за кордоном, а також інші міжнародні виробники продуктів харчування.

Компанія, що знаходиться в місті Ферден-ан-дер-Аллер на півночі Німеччини, має майже 60-річну історію. Відома в минулому як VEMAG Anlagenbau, компанія продовжує свою торгову діяльність під новою назвою VETEC ANLAGENBAU з 1 квітня 2023 року.

Більше інформації на vetec.com

VETEC ANLAGENBAU

Системи VETEC ANLAGENBAU для термічної обробки харчових продуктів: варіння, охолодження, копчення тощо.

Лінії та системи компанії VETEC ANLAGENBAU ідеально адаптовані до ваших виробничих вимог. Чи то приготування, охолодженняб чи розморожування - VETEC ANLAGENBAU пропонує широкий асортимент виробничих систем, які оптимально справляються з усіма процесами термічної обробки.

Оптимізовані потоки повітря забезпечують швидке та рівномірне сушіння продуктів.

Окремі системи можуть бути оптимально інтегровані в умови роботи вашого підприємства і пропонують надійну якість преміум-класу з найкращим співвідношенням ціни та продуктивності.

 

 

 

 

 

 

Виробничі лінії VETEC

СЕРІЯ AEROMAT: СИСТЕМИ ГАРЯЧОГО КОПЧЕННЯ, ВАРІННЯ ТА ОХОЛОДЖЕННЯ
Професійні системи для гарячого копчення, варіння та охолодження продуктів харчування гарантують високоякісну термічну обробку.
З коптильними промисловими системами від VETEC ANLAGENBAU ви досягнете ідеальних результатів при обробці ваших продуктів.


СЕРІЯ CLIMAMAT: КЛІМАТИЧНІ СИСТЕМИ ДОЗРІВАННЯ ТА ВИТРИМКИ
Для високоякісної обробки ковбасних делікатесів.
Ваші шинка та ковбаси потребують спеціальних кліматичних систем для дозрівання та витримки. VETEC ANLAGENBAU пропонує вам високоякісні виробничі системи для оптимальної обробки.


КОПТИЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ
Для м'яса, ковбас, птиці та інших продуктів.
Правильне використання диму для отримання незрівнянного смаку м'яса, ковбас, птиці та інших продуктів має вирішальне значення. Димогенератори VETEC ANLAGENBAU пропонують ефективне та продуктивне виробництво диму - для особливо якісних продуктів харчування. Всі димогенератори VETEC можуть бути підключені до систем гарячого копчення, а також до систем кліматичного дозрівання. Винятком є паровий димогенератор H 507 - він призначений виключно для виробництва гарячого диму.


ЕЛЕМЕНТИ УПРАВЛІННЯ , ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ ТА СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ
Для надійного і точного управління та безпечного запису даних.
За допомогою нашої професійної системи управління можна надійно і точно керувати системами VETEC ANLAGENBAU для термічної обробки харчових продуктів. Це робить процеси ще більш відтворюваними. Система управління MICROMAT ANALYZER надійно реєструє і зберігає всі дані процесу.