Skip to main content

Заснована в 1990 році, компанія RF Systems виробляє радіочастотні сушильні системи та обладнання, які прискорюють і покращують процеси сушіння і термічної обробки, скорочуючи споживання енергії та експлуатаційні витрати. Високопродуктивне, енергозберігаюче та економічно ефективне обладнання RF Systems дозволяє своїм клієнтам максимально використовувати переваги радіочастотної технології з найкращим співвідношенням витрат і вигоди.

Більше інформації на rfsystems.it

Сушильне обладнання AIRES

ARIES - це радіочастотне сушильне обладнання, яке забезпечує швидке та ефективне виведення та вирівнювання вологи, збільшує термін зберігання та знижує витрати на обробку. Воно також зменшує проблеми з контролем, виключає потемніння поверхні, покращує хрусткість та смак, зменшує утворення акриламіду.

ТЕРІО

THERIO - це радіочастотне обладнання, яке забезпечує швидкий процес розморожування, усуваючи необхідність у великих приміщеннях для розморожування та мінімізуючи втрати внаслідок витікання соку. Процес відбувається рівномірно по всій масі продукту, незалежно від його розміру, ваги та форми.

IGOS

Виняткові переваги радіочастотної технології також можуть бути досягнуті в дезінфекції, санітарній обробці та пастеризації різних харчових продуктів, напівфабрикатів або готової продукції, як на вагу, так і в упаковці. Радіочастотний пастеризатор IGOS забезпечує швидку і ретельну інактивацію мікробів, зберігаючи найкращі фізичні, сенсорні та поживні властивості продуктів харчування.