Skip to main content

WEBOMATIC

Від невеликого сімейного бізнесу до всесвітньо відомого виробника вакуумних пакувальних машин компанія WEBOMATIC завойовує довіру з 1958 року.

З моменту розробки пакувальної машини в 1958 році компанія Webomatic надихає галузь і встановлює стандарти для численних пакувальних машин. Завдання полягає в оптимальному вакуумному пакуванні харчових та інших продуктів. Для клієнтів торгівлі, гастрономії та промисловості WEBOMATIC пропонує один з найширших та спеціальних асортиментів постачання міцних та надійних вакуумних пакувальних машин, виготовлених у Німеччині.

Більше інформації на webomatic.de

Термоформери

WEBOMATIC пропонує чотири моделі термоформувальних машин покоління ML-C для пакування харчових, нехарчових та медичних продуктів. Це високотехнологічні машини з точки зору матеріалів, конструкції, обладнання та дизайну. Вони  можуть бути індивідуально адаптовані до потреб і продукції кожного клієнта. Ця адаптивність особливо проявляється в гнучких зовнішніх розмірах і змінній площі монтажу, в опціях спеціального обладнання, а також в комплексних опціях автоматизації.

Залежно від вимог, термоформувальні машини WEBOMATIC можуть виробляти вакуумні упаковки, упаковки в модифікованій атмосфері, термоусадочні або скін-упаковки, які спеціально адаптуються до продукту за допомогою різних опцій. Можна застосовувати всі наявні на ринку плівкові матеріали (тобто ті, що запаюються і термоформуються).

Трейсилери

Найбільшою перевагою трейсилерів є висока доступність широкого діапазону розмірів лотків або продуктів у поєднанні з невеликим часом простою під час заміни інструменту. Трейсилери WEBOMATIC постійно адаптуються до світових потреб у пакуванні і працюють з усіма доступними запаюваними типами лотків і плівок. Таким чином трейсилери WEBOMATIC переконують  перш за все своєю високою гнучкістю у адаптації до індивідуальних потреб.

Ви хочете автоматизувати своє виробництво і підготувати його до майбутнього? Завдяки проектуванню WEBOMATIC і продуманному конструктивному виконанню машин доступні рішення часткової автоматизації, щоб не тільки збільшити поточну ефектитвність виробництва, але і підготуватися до майбутніх вимог.

Напівавтоматичні трейсилери займають мало місця і пропонують професійні рішення для пакування у попередньо підготовлені лотки. Вони задовольняють малі та середні потреби і здебільшого використовуються на невеликих виробничих підприємствах, у лабораторіях або у відділах розробки.

Повністю автоматичні трейсилери пропонують комплексні та гнучкі пакувальні рішення як в якості окремої пакувальної машини, так і в складі високоавтоматизованих пакувальних ліній. Залежно від продукту та вимог до пакування одно-або дворядні трейсилери можуть пакувати всі заздалегідь виготовлені лотки зі швидкістю до 18 циклів на хвилину. Розширення та модернізація машини можливі в будь-який час -з самого початку або поетапно - трейсилер збільшується разом з вашими виробничими потребами.

Вакуумні машини (камерні та камерні стрічкові машини)

Вакуумні камерні стрічкові машини використовуються для повністю автоматичного і безперервного пакування великих продуктів, таких як великі шматки м'яса на бойнях і м'ясокомбінатах або цілі сирні головки на молочних заводах. Всі продукти, які поміщаються в камеру і між запаювальними рейками, можуть бути одночасно упаковані у вакуумну упаковку з низькими трудовитратами і високою доданою вартістю.

Опціональний роздільний конвеєр спрощує процес пакування та економить витрати на робочу силу: завдяки плавному регулюванню швидкості один оператор може завантажувати камеру з обох боків. Такі концепції, як профілактичне обслуговування, аналіз несправностей або зв'язок з іншими периферійними пристроями можуть бути легко реалізовані для досягнення бажаного галузевого стандарту.