Skip to main content

Найкращі рішення для вашого виробництва!

Машини, витратні матеріали та ноу-хау - ось на що ви можете покластися в ПроТек Системз.
З нашими машинами, системами та виробничими рішеннями ви досягнете успіху з будь-яким продуктом!

 

Poly-clip System

Більше, ніж кліпсування

Poly-clip System - найбільший у світі постачальник рішень для кліпсування, який вважається лідером світового ринку в цьому сегменті в харчовій промисловості та пакувальному секторі. Асортимент продукції простягається від машин для крафтового виробництва до повністю автоматичних системних рішень для промислових потреб.

Günther Maschinenbau

Харчові технології

Günther Maschinenbau розробляє та виготовляє технічні рішення, за допомогою яких торгівля та промисловість можуть задовольнити ці вимоги. Основна увага в асортименті послуг приділяється машинам і системам для маринування, масажування та глузурування.

VEMAG Maschinenbau

VEMAG Maschinenbau

- це перевірена часом компанія з більш ніж 75-річним досвідом у розробці та виробництві наповнювальних і поділювальних машин для харчової промисловості та ремісничих виробництв.

holac Maschinenbau

holac Maschinenbau

Інноваційні машини для нарізання для різноманіття ваших смакових відчуттів. Понад 60 років компанія holac розробляє інноваційні рішення для нарізання м'яса, м'ясних продуктів, сиру, риби та овочів.

VETEC Anlagenbau

VETEC ANLAGENBAU

розробляє і виробляє інноваційні системи копчення, варіння та охолодження, а також системи розморожування і кліматичного дозрівання м'ясних і ковбасних виробів, риби, хліба, сиру, вегетаріанських і веганських продуктів, кормів для домашніх тварин і багато іншого.

Magurit Gefrierschneider

Magurit Gefrierschneider

провідний виробник різальних машин, що спеціалізується на обладнанні для нарізання замороженої сировини для харчової та фармацевтичної промисловості з 1859 року.

HOJA

HOJA

Чи для підприємства громадського харчування, чи для харчової промисловості - системи HOJA виготовлять окремі лінії для смаження, порціомати і повністю автоматизовані комплексні системи.

Mado

MADO

Понад 50 років компанія MADO задовольняє потреби професіоналів м'ясної торгівлі, м'ясопереробної промисловості, переробних підприємств, супермаркетів та гастрономії.

RF Systems

RF Systems

Заснована в 1990 році, спеціалізується на виробництві радіочастотних (РЧ) сушильних систем та радіочастотного обладнання.

Minipan

MINIPAN

Заснована в 1957 році з більш ніж 60-річним досвідом роботи в галузі компанія Minipan сьогодні є світовим лідером у виробництві машин і виробничих ліній для хлібопекарської промисловості.

Kempf GmbH - Пекарський інвентар та покриття

Пекарський інвентар та покриття

Маючи понад 50-річний досвід роботи, компанія Kempf GmbH спеціалізується на виробництві пекарського інвентаря та на наданні послуг нанесення покриття. Компанія пишається тим, що постачає продукцію найвищої якості за справедливими цінами.

Пекарські печі HEIN

Пекарські печі HEIN

Компанія HEIN - це інноваційна сімейна компанія з Люксембургу, яка з 1882 року розробляє та виробляє високоякісну технологію випікання та охолодження для вимогливих пекарів.

Webomatic

WEBOMATIC

WEBOMATIC виробляє вакуумні пакувальні машини для малих, середніх і промислових підприємств для пакування харчових та інших продуктів вже більше 30 років.

Mondini

MONDINI

G. Mondini S.p.a. - провідний світовий виробник комплексних ліній для дозування та пакування харчових продуктів. Від найскладнішої та комплексної лінії для виробництва та пакування "case & ready" до стаціонарної машини для запаювання в простій або модифікованій атмосфері.