Skip to main content

G. Mondini - провідна компанія в секторі пакування харчових продуктів, що має видатну 50-річну історію успіху та інновацій. За ці роки компанія зарекомендувала себе як лідер у галузі, реалізуючи понад 16 000 систем по всьому світу. Постійне прагнення до досконалості забезпечило їм міцну репутацію та вивело на передові позиції на ринку пакування харчових продуктів.

Більше інформації на gmondini.com

Трейсилери

Трейсилери TRAVE® розроблені з повним набором опцій і потужностей, які відповідають потребам і очікуванням клієнтів.

У цій серії є 8 моделей, призначених для покриття повного спектру вимог до продуктивності: від 10 пакувань за хвилину до високоефективних ліній - 200 пакувань за хвилину.

Трейсилер TRAVE® Fresh

Трейсилер TRAVE® Fresh був перепроектований для підвищення прибутковості в секторі свіжих продуктів. Оновлення включають збільшення продуктивності лінії, зниження загальної вартості, зведення до мінімуму використання пластику в пакуванні, забезпечення захисту і свіжості продукції по всьому ланцюгу постачання. Ці вдосконалення спрямовані на оптимізацію ефективності, зниження витрат і підтримку стандартних етапів пакування, зберігаючи при цьому якість свіжої продукції.