Skip to main content

ІННОВАЦІЙНІ РІЗАЛЬНІ МАШИНИ ДЛЯ РІЗНОМАНІТТЯ ВАШИХ СМАКОВИХ ВІДЧУТТІВ

Компанія holac, заснована в 1963 році, є рушійною силою в галузі технологій нарізання, постійно орієнтованою на інновації. Компанія спеціалізується на наданні індивідуальних рішень для нарізання та побудові довготривалих партнерських відносин зі своїми клієнтами. Маючи досвід роботи в різних галузях промисловості, включаючи м'ясопереробку, виробництво сиру, рибопереробку та переробку овочів, компанія holac пропонує широкий асортимент обладнання для задоволення специфічних потреб у кожному секторі.

Більше інформації на holac.de

Машини для нарізання сиру

Асортимент машин holac для нарізання сиру пропонує комплексне рішення для переробки сиру різних форм і розмірів із застосуванням на невеликих підприємствах та до високопродуктивних промислових виробництв. Машини оснащені передовими функціями для забезпечення надійного та ефективного нарізання та подрібнення сиру.

Машини для нарізання продукту у формі смужок та кубиків

holac пропонує широкий асортимент машин для нарізання продукту у формі смужок і кубиків, які підходять для невеликих і промислових виробництв. Ці машини мають різні особливості, такі як герметичні камери завантаження продукту, передові технології, універсальні варіанти нарізання, компактні конструкції та зручні інтерфейси.

Багатоцільові машини для нарізання

Універсальна лінійка багатоцільових машин для нарізання holac призначена як для малих підприємств, так і для промислових користувачів. Вони ідеально підходять для обробки сипучих або сформованих продуктів, таких як м'ясо, ковбаса, риба, сир, та інших дрібноштучних продуктів. Лінійка машин для нарізання м'яса оснащена декількома функціями, які підвищують продуктивність і зручність роботи з ними. Деякі з цих функцій включають THC-систему для точного контролю нарізання, сенсорний інтерфейс для легкості в управлінні, двокомпонентну надміцну решітку для ефективного нарізання, загартовані ріжучі краї і стабілізатори продукту для посилення зносостійкості і стабільності під час процесу нарізання.

Машини для нарізання продукту у формі слайсів

Асортимент слайсерів holac призначений для різних галузей промисловості, від дрібного до промислового виробництва, і дозволяє обробляти широкий спектр продуктів, таких як м'ясо, сир, риба або продукти рослинного походження. Слайсери SECT, як з ручним, так і з безперервним завантаженням, відрізняються високою експлуатаційною гнучкістю та ефективністю, забезпечуючи оптимальні результати нарізання і швидку обробку продукту після нарізання.